Naruto - recenze

9. dubna 2012 v 15:46 | Miko
Vlastnoručně jsem to napsala. Pokud by to chtěl někdo zkopírovat pouze s odkazem(Já si to pohlídám.)

Česky: Naruto
Originální název: ナルトNaruto vypráví příběh Uzumaki Naruta. Jedináčka, které přišel o rodiče když na vesnici zaútočila Devítiocasá liška, kterou 4. Hokage zapečetil do Narutova těla, výměnou za svůj život.
Na začátku Naruto se Naruto stává geninem a je přiřazen do týmu spolu se Sakurou Haruno a svým rivalem Sasukem Uchihou, který jako skoro jako jediný z Uchiha klanu přežil. Jejich sensei se jmenuje Hatake Kakashi.
V prvních částech Naruta se Tým 7 vydává na misi při které chrání člověka který má za úkol postavit most od Deštné až po další pevninu.
V druhé části se Tým 7 snaží udělat Chuninskou zkoušku spolu s ostatními tými z Listové (Týmy 8, 10 a Gai). V druhé části zkoušky ale dá Sasukemu na krk Orochimaru prokletou pečet a v poslední části Chuninské zkoušky je Sasuke unesen Orochimarovými komplici. Za nima se vydává 5 genninů z Listové Naruto, Choji, (Tým 10) Shikamaru (Tým 10) Kiba (Tým 8) a Neji (Tým Gai).
Sasukeho se jim nepodaří zachránit. Zbytek Naruta Naruto plní různé mise ( např. V Hvězdné s Nejim a Teten, Lee byl v Chuninské zkoušce vážně zraněn Sabakuem no Gaarou). Nakonec Naruto odchází se Sanninem Jirayou pryč z Listové, Jiraya bude Naruta trénovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama