Útěk - 1

10. dubna 2012 v 14:48 | Miko |  Dílovky
Hyuuga. Království které není na severu, neleží na jihu nebo západě a východu se obloukem vyhýbá. Je to království přesně uprostřed toho všeho a prostředek království ho rozděluje na Severní Hyuugu, krále Hizashiho, a Jižní Hyuugu, kde vládne král Hiashi. Tak je tomu teďka, zanedlouho se to však má všechno změnit...


,,Ale...Otče!" zvolala dlouhovlasá dívka oblečená v bohatě zdobených modrých šatech.
,,Hinato, už jsem řek! já a můj bratr jsme se na tom dohodli ještě když ty jsi ležela v peřinkách!" řekl asi třicetiletý muž a náznakem vzteku.,,Král Hizashi a jeho syn sem na tři dny přijedou, uprav se at si nemyslí že tu máme bídu." a odešel.
Hinata tam stála, chtělo se jí brečet ale měla takový vztek, že nemohla. Prudce se rozeběhla do svého pokoje, zabouchla a nadvakrát otočila klíčem. Skočila na postel s nebesy a teprv tam se konečně rozbrečela.
Proč? říkala si. Proč já? Proč tu ted nemůže být někdo jiný kdo by z toho měl radost? Proč zrovna já si musím vzít nějakého kluka které je náhodou synem Hizashiho? Proč se mě ani nezeptali? říkala si v duchu mezi vzlyky. Nenávidm tě, tati. Nejradši bych od zámku, od svatby, od života a OD TEBE, utekla pryč!
Utekla, to slovo jí projelo hlavou jako když vítr běží mezi stébly trávy. Sedla si napostel s výrazem úžasu.
,,Utekla! Ano,"řekla a zatla svou dlan v pěst.,,Uteču! Těš se, tati. Doufám že se ti nebude moc stýskat. Ale až zítra musím se řádně připravit."
V KOČÁŘE KRÁLE HIZASHIHO
,,Pořád se mnou nemluvíš, Neji?"zeptal se muž středního věku mladého kluka naproti, který se jen nezaujatě díval na mizící krajinu.
Ten muž to však čekal jeho syn nikdy nebyl jedním z těch co toho moc namluvili.
,,jak chceš ale hned jak dojedeme tak toho necháš nechci mít ostudu, jasné?"
,,Ano, tati."odvětěl bez jakéholkoli náznaku zájmu.
,,Neboj se Hinata je moc hezká bude se ti líbit, viděl jsi přece její portrét ne?"
Ano viděl jsem ho, otče. Ale musím tě zklamat není hezká, MOŽNÁ by se někomu mohla líbit ale mně ne!"poslední slova skoro zakřičel.
,,Však uvidíš už jsme tady."řekl a vyhlédl na honosný zámek zdobený prapory s rodinným erbem, stříbrným okem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdokili má lepší nápad jak to pojmenovat dejte mi vědět ten název je taknějak debilní.
P.S. I když to tak trochu vypadá, TOHLE NENÍ NEJIHINA!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama