Září 2012

S.O.S

24. září 2012 v 14:14 | Miko-chan |  Naše kecy
Moje drahé SB, máte mě rády, že?
Chtěla bych mockrát poprosit toho, kdo mmá čas, nápady a chtěl by do toho jít jestli by mi nepomohl s povídkou do
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Školního časopisu.
Jsem v radě časopisu. Dneska jsem se to dozvěděla (A přišla díky tomu o čtvrthodiny Zemáku a kontrolu domácího úkolu) Já spolu s několika dalšími budeme mít školní časopis... Já mám za úkol hry a pokud budu chtít povídku. Chtěla bych napsat povídku na pokračování. Mělo by to tak čtyři kapitoly a bylo dlouhé maximálně jednu stránku ve windowsu. Byla bych moc ráda kdybyste mi někdo pomohl.
Odměna diplom a měsíční propagace na blogu začínajíc 1.října končíc 30.října
Na první část povídky by byl čas do konce října. Kdybyste někdo chtěl, prosím napište něco jako "Beru to" a dejte mi svůj e-mail. A nesmí to být anime ani něco s japonskem protože pak by si idioti v naší škole zas stěžovali. Nejlépe z česka ale nemusí, a já v žádném případě nehodlám psát něco z Ameriky. M"že to být romantika nebo komedie nebo tak něco já nevím.
Onegaj, pomožte mi. Ale kdybyste nikdo nechtěl nevadí.

Tak teďka mě na*rali

22. září 2012 v 21:48 | Miko-chan |  Naše kecy
Jsem pekelně nasraná!! Jsem na youtubku tak si pouštím videa a pak najednou uvidím jedno video který nebudu dávat jelikož by mi pošpinilo blog.
Jak jsem viděla nahodila jsem asi takýto xicht a šla pořádně praštit do polštáše.
Dneska jsem ale přišla na to proč Kishi nechce ukončit Naruta. Díky vašim komentářům z tohoto článku jsem vyvodila, že se víc bojí fanynek než, že by psal Naruta do smrti. :D Musíme ho dál strašit ať neskončí. xD
A rozkoukala jsem Kuroshitsuji... A mám znatek jelikož jsem myslela že je to Kurotsuchi (Asi se mi to plete s Bleachem) A po myslím sedé episodě... jsem začala nemít ráda Sebastiana. To je nic on nenávidí psy!! A ségra zná jednoho naprosto hrozného Sebastiana. A Sebastián je divné jméno. Ale Finnian je divnější... A toho jsem si zas oblíbila. Na první dojem ze mě vyšlo jenom "Uke" pak "Je kawaii" =3 A jak tam ti psi chtěli zabít toho psa jenom proto že nechtěl tu věc pustit celého ho pokousali jenom protože byl loajální ke svému pánovi *změnil se nejsmutnější okamžik* A nikdo ho nešel zachránit já myslela, že tam vlezu a seřvu Sebastiana ať použije tu super démoní sílu a zachrání ho...
A Finny se ozval a skoro ho zachránil! A brečel když zemřel... A byla tam vzpomínka s injekcí ze kterých já mám panickou hrůzu...a děsně už chci vědět jeho minulost!!
Jashine, jsem to ale ukecaná :D

Anoooooooooo!!!

21. září 2012 v 13:42 | Miko-chan |  Ostatní videa
Právě teď není šťastnějšího člověka než mně * září tak až konkuruje slunci*

Dokonale vystihuje

21. září 2012 v 13:28 | Miko-chan |  Funny
Kdo se přidá?

30 days: Anime Challenge Finále

21. září 2012 v 13:24 | Miko-chan |  Řetězáky, atd.
Jak jsi začal/a s anime

30 days: Anime Challenge

20. září 2012 v 13:52 | Miko-chan |  Řetězáky, atd.
NO dobře co se stalo? Mám pár opravdu epických momentů za tělocvik sedím s R ale to ani tak nevadí (Jako profilovku má totiž úžasný obrázek Kiby) Ale není otaku... Zjistila jsem že v béčku jsou dva asi otaku, ale Jashin si to vybral tak dobře že jsou to bonzáci které já upřímně nenávidím.
Ale k tématu
Nejlepší démon
Nad tím jsem vážně přemýšlela a myslím že dám Inuyashu
Jelikož zbožňuju když Kagome řekne "Sedni si!" anebo jeho ouška. Naíc je napůl pes jeho předchůdce je Kurama a hrozně mi chováním připomíná Kibu

Nejlepší schopnost
Hodně lidí tu schopnost nesnáší, ale oživovat mrtvé každý by chtěl tu schopnost mít aspon jednou za život. Ve FMA se snažili oživit, všude kde umřel někdo důležitý by ho nejradši oživili a jediné anime c znm a povedlo se je Naruto je to skvěělý způsob jak se něco dozvědět o postavách (Když oživíte jim blízké většinou vzpomínají) skvěle to zamíchá děj a je to opravdu hodně užitečná schopnost. Tohle já vidím v Edo Tensei.

další a zároveň poslední den by měl podle mě mít článek sám pro sebe a svým způsobem být ten nejlepší, nejočekávanější a nejosobnější.
Ale teď si jdu dočíst jednu cizojazyčnou doushinji a potom napsat něco z Útěku a sepsat jeden příběh který není na žádné anime ale strašně moc ho sem chcu dát a dopsat.
Nakonec poučka co jsem včera vymyslela:
Jak se nejlépe naučit něměcky? Čtěte německé doushinji!


30 days: Anime Challenge Day 25

14. září 2012 v 14:08 | MIko-chan |  Řetězáky, atd.
Nejlepší cosplay

30 days: Anime Challenge Day 24

13. září 2012 v 14:40 | Miko-chan |  Řetězáky, atd.
Nejhloupější postava

30 days: Anime Challenge Day 23

13. září 2012 v 14:29 | Miko-chan
Nejsměšnější scéna